Hlasovanie sa už skončilo

Volám sa Emília, píšem vám ohľadom Melanky. Spoznala som ju na jednej akcii. Viem, že je to skvelé dieťa, poznám aj jej maminku. Melanka rada pomáha srdcom, zorganizovala pre jedno dievčatko benefičný koncert pre Natálku, keby len to, keď bolo tornádo na Morave, v hodine zachraňovala zvieratká v zoologickej záhrade, je úžasná, aj tam urobila zbierku. Je to bojovníčka, rada športuje, venuje sa boxu, robí to rada, chce byť v kondícii a jej sen je jasný: robí to, aby bola v kondícii, keď budem policajtkou, povedala Melanka. Rozhodla som sa vám o nej napísať, lebo naozaj je to dieťa s veľkým srdcom. Chce pomáhať a určite toto nie je jej posledný čin, pretože aj teraz rozmýšľa, ako pomôcť inému. Dievčatku ďakujem!

Moja 10-ročná dcérka Melanka zorganizovala benefičnú akciu pre 3-ročnú Natálku, aby mohla absolvovať delfinoterapie v Turecku. Na akcii boli známi speváci, bohatý detský program a vyzbieralo sa cca 5 000 eur, takže Natálka pôjde na liečbu delfinoterapie. Teraz momentálne prebieha jej projekt, kde pomáha chorej Melanke s nádorom v hlavičke a vysnívala jej ďalší sen, a to je dovolenka pre celú rodinu, lebo chorá Melanka chce stáť na Eiffelovej veži, je to v médiách, novinách a na sociálnych sieťach. Minulý rok pomáhala jednej rodine po tornáde v Lužiciach a mala ďalší projekt a urobila verejnú zbierku v škole pre obnovu ZOO Hodonín… Teraz chorej Melanke vysnívala koncert Majselfa, kde sa prvýkrát obe Melanky stretli a absolvovali spolu koncert. Teraz sa chystá ďalší koncert Kaliho.

Toto malé dievčatko dokázalo zorganizovať charitatívne podujatie pre malú Natáliu v Skalici, vďaka nej sa spojili celebrity, aby podporili chorú Natálku, aby sa získali financie na jej rehabilitácie a liečbu. Ďalej zorganizovala stretnutie jej menovkyne Melánie, ktoré je tiež choré dievčatko, s jej obľúbeným spevákom. Melánia Ožvaldová je najväčšia hrdinka Slovenska, ktorá napriek malému veku pomáha. Toto, čo robí ona, by nedokázali ani dospelí. Je hodná na titul detský čin roka.

 

List napísala Petra Černáček – matka a priatelia a známi, skutok vykonala Melánia Ožvaldová, v šk. roku 2022/2023, žiačka 4. triedy, ZŠ športová, Mallého 2, Skalica